• Оплатить

Ми молоді та енергіїні, тому майбутнє в наших руках приєднуйтесь до нас!:)
Ми працюємо тільки п'ять років тому все найкраще у нас попереду
наші молоді але дуже перспективні тренери:
Головний тренер-Войнаровська Анна Анатоліївна (29.06.1990р.н.) Майстер спорту міжнародного класу (єдина на Волині) - Багаторазова переможниця і призерка різноманітних міжнародних і всеукраїнських турнірів,чемпіонка і призерша міста Київа(вндивідуально,групові вправи,командний залік по програмі юніорська)Першості України(індивідуально,групові і командний залік,по програмі юніорок) Фіналістка чемпіонату Європи(по програмі юніорок,в групових вправах),Бронзовий призер міжнародних Ігор юніорів країн Балтії та СНД(групові вправи)Переможниця та призер Чемпіонату України,Спартакіади України,Літніх ігор України,Клубного чемпіонату України,Національного чемпіонату України(групові вправи і командний залік по програмі Майстрів спорту)Фіналістка Кубка Світу(за програмою Сеньорок у групових вправах) 5років займалась в збірній команді України (Школа Дерюгіних м. Київ)
Дипломований спеціаліст (СНУ імені Лесі Українки,інститут фізичної культури та здоровя,вища освіта,магістр,олімпійський спорт,студент року в області спортсмен - 2008р,наразі продовжує навчання в аспірантурі)
Суддя національної категорії
Тренер-Семак Марія Леонтівна (20.09.1994р.н.)-Кандидат у майстри спорту України.чемпіонка та призерша відкритої першості м.Луцька, чемпіонатів Волинської області в індивідуальній і групповій програмі, призерша Всеукраїнської спартакіади у особистій програмі та у групових вправах, чемпіонка літніх юнацьких спортивних ігор України у командній першості.
На даний момент здобуває вищу освіту у СНУ
Тренер-Насонова Юлія Андріївна (7.07.1992р.н.) Кандидат у майстри спорту України.Переможниця та призер всеукраїнської спартакіади.Дипломований спеціаліст (СНУ імені Лесі Українки,Інститут Фізичної культури та здоров'я,магістр з червоним дипломом,наразі навчається в Аспірантурі по цьому профілю