УПРАВЛІННЯ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ", Киев

Киев, Украина
ВУЛИЦЯ ЭСПЛАНАДНА, 30-Б
2897788, 2890031
Это моя организация

Календарь мероприятий

23.12.2020 25.12.2020 Розіграш Кубка України ( ІІІ ранг)
Харьков, Украина
Конькобежный спорт

23.12.2020 28.12.2020 Чемпіонат України 2021 р.(ІІІ ранг).
Львов, Украина
Биатлон

23.12.2020 28.12.2020 Чемпіонат України 2021 р. серед юнаків та дівчат (ІV ранг)
Львов, Украина
Биатлон

20.12.2020 22.12.2020 Розіграш Кубка України (ІІI ранг)
Шостка, Украина
Конькобежный спорт

20.12.2020 22.12.2020 Всеукраїнське змагання присвячене пам'яті Заслуженого тренера України Р.І.Труша (III ранг)
Львов, Украина
Стрельба из лука

19.12.2020 20.12.2020 Чемпіонат України 2020-2021 років серед юнаків старшого віку - ІІ тур
Киев, Украина
Флорбол

19.12.2020 27.12.2020 Розіграш Кубка України, етап (III ранг)
Львов, Украина
Лыжные гонки

18.12.2020 20.12.2020 Фінал розіграшу Кубка України (ІІІ ранг)
Ивано-Франковск, Украина
Прыжки на лыжах с трамплина

18.12.2020 20.12.2020 Фінал розіграшу Кубка України (ІІІ ранг)
Ивано-Франковск, Украина
Лыжное двоеборье

18.12.2020 22.12.2020 Чемпіонат України 2021 р. серед юніорів та юніорок (ІV ранг)
Львов, Украина
Биатлон

18.12.2020 20.12.2020 Зимовий чемпіонат України з триатлону (акватлону) (дорослі, юніори) (ІІІ - IV ранг)
Львов, Украина
Триатлон

17.12.2020 20.12.2020 Чемпіонат України - лижний туризм, IІІ ранг
Ивано-Франковск, Украина
Спортивный туризм

17.12.2020 20.12.2020 Чемпіонат України (ІІІ ранг)
Киев, Украина
Фигурное катание на коньках

14.12.2020 20.12.2020 Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Пул -14+1, 8, 9, 10" (III ранг)
Киев, Украина
Бильярдный спорт

14.12.2020 15.12.2020 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років у приміщенні (IV ранг)
Киев, Украина
Современное пятиборье

12.12.2020 13.12.2020 Чемпіонат України 2020-2021 років серед юнаків молодшого віку - ІІ тур
Полтава, Украина
Флорбол

11.12.2020 13.12.2020 Кубок України (ІІІ ранг)
Харьков, Украина
Бокс

11.12.2020 14.12.2020 Чемпіонат України - фінал серед пар та серед команд формейшн (рок-н-рол, бугі-вугі), (дорослі, юніори, юнаки) III-IV ранг
Харьков, Украина
Акробатический рок-н-ролл

10.12.2020 13.12.2020 Чемпіонат України серед дорослих (III ранг)
Vinnitsa, Украина
Спортивная борьба

10.12.2020 13.12.2020 Чемпіонат України серед дорослих (IІІ ранг)
Vinnitsa, Украина
Спортивная борьба

07.12.2020 13.12.2020 Відкритий Кубок України (ІІІ ранг)
Харьков, Украина
Синхронное плавание

04.12.2020 06.12.2020 Чемпіонат України (дорослі, юніори), III-IV ранг
Киев, Украина
Рукопашный бой

04.12.2020 06.12.2020 Всеукраїнський турнір "Кадетський турнір пам'яті ЗТУ Морозова В.Ю." 2003 року народження та молодших (III ранг)
Харьков, Украина
Стрельба из лука

02.12.2020 06.12.2020 Кубок України (ІІІ ранг)
Brovary, Украина
Плавание

01.12.2020 03.12.2020 Кубок України (дорослі, юніори) (ІІІ- IV ранг)
Днепр, Украина
Художественная гимнастика

29.11.2020 01.12.2020 Етап Кубка України памяті Андрієвського (рапіра, шабля) (III ранг)
Львов, Украина
Фехтование

27.11.2020 30.11.2020 Кубок України-комбінований туризм, ІІІ ранг
Киев, Украина
Спортивный туризм

27.11.2020 29.11.2020 Кубок України - пішохідний туризм (у закритому приміщенні, ІІІ ранг
Полтава, Украина
Спортивный туризм

27.11.2020 29.11.2020 Кубок України, ІІІ ранг
Харьков, Украина
Каратэ

27.11.2020 30.11.2020 Відкритий Кубок України серед дорослих ( ІІІ ранг)
Харьков, Украина
Спортивная аэробика

27.11.2020 29.11.2020 Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та кадетів (ІІІ-IV ранг)
Днепр, Украина
Каратэ

26.11.2020 29.11.2020 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (ІV ранг)
Одесса, Украина
Фигурное катание на коньках

26.11.2020 28.11.2020 Чемпіонат України у приміщенні (III ранг)
Харьков, Украина
Современное пятиборье

24.11.2020 26.11.2020 Чемпіонат України серед дорослих (дисципліна "501 DO") (III ранг)
Киев, Украина
Дартс

24.11.2020 27.11.2020 Чемпіонат України серед юніорів (ІV ранг)
Харьков, Украина
Плавание

24.11.2020 28.11.2020 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (стрибки на акробатичній доріжці) (ІV ранг)
Kamenskoye, Украина
Прыжки на батуте

23.11.2020 28.11.2020 Чемпіонат України серед спортсменів ШВСМ та Всеукраїнський відкритий турнір пам'яті Олімпійського чемпіона І.Рибака (ІV ранг)
Харьков, Украина
Тяжелая атлетика

23.11.2020 28.11.2020 Кубок України в приміщенні серед дорослих (ІІІ ранг)
Львов, Украина
Стрельба из лука

20.11.2020 22.11.2020 Кубок України - гірський туризм (у закритому приміщенні), ІІІ ранг
Харьков, Украина
Спортивный туризм

20.11.2020 22.11.2020 Чемпіонат світу (дорослі, юніори, юнаки), ІІ ранг
Харьков, Украина
Военно-спортивное многоборье

20.11.2020 22.11.2020 Фінал Кубок України (саньшоу) (ІІІ ранг)
Херсон, Украина
Ушу

20.11.2020 23.11.2020 Кубок України (ІІІ ранг)
Полтава, Украина
Пауэрлифтинг

20.11.2020 22.11.2020 Всеукраїнські змагання зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків (болдеринг,етап, фінал) IV ранг
Nikopol’, Украина
Скалолазание

19.11.2020 23.11.2020 Чемпіонат України серед юніорів ( ІVранг)
Львов, Украина
Спортивная акробатика

19.11.2020 23.11.2020 Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл (IV ранг)
Львов, Украина
Пауэрлифтинг

19.11.2020 23.11.2020 Міжнародний турнір "Кубок Турчина" (жінки) (ІІ ранг)
Киев, Украина
Гандбол

18.11.2020 20.11.2020 Чемпіонат України серед юніорів та юніорок (стрибки на батуті) (ІV ранг)
Киев, Украина
Прыжки на батуте

13.11.2020 15.11.2020 Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, старші юнаки, юнаки, молодші юнаки, діти), III-IV ранг
Ивано-Франковск, Украина
Рукопашный бой

13.11.2020 19.11.2020 Чемпіонат України з жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат (ІІІ-IV ранг)
Львов, Украина
Пауэрлифтинг

13.11.2020 15.11.2020 Кубок України з санного спорту зі стартів серед юнаків та дівчат (ІV ранг)
Львов, Украина
Санный спорт

12.11.2020 22.11.2020 Чемпіонат України (шашки-100, класична гра - фінал, швидка, блискавична гра) (ІІІ ранг)
Херсон, Украина
Шашки

10.11.2020 13.11.2020 Чемпіонат України серед юнаків (ІV ранг)
Запорожье, Украина
Плавание

09.11.2020 12.11.2020 Командний чемпіонат України, Чемпіонат України серед спортивних клубів (ІІІ ранг)
Луцк, Украина
Художественная гимнастика

08.11.2020 11.11.2020 Етап Кубку України пам'яті Л. Авербаха (шпага, чоловіки, жінки) (III ранг)
Харьков, Украина
Фехтование

07.11.2020 08.11.2020 Кубок України присвячений Н.Махна,-ІІІ ранг
Запорожье, Украина
Рукопашный бой

06.11.2020 08.11.2020 Кубок України з велосипедного спорту (крос) фінал в індивідуальній груповій гонці (чоловіки,жінки) та Всеукраїнські змагання (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата)
Aleksandriya, Украина
Велосипедный спорт

06.11.2020 08.11.2020 Кубок України зі скелелазіння (болдеринг, етап, фінал, багатоборство), III ранг
Киев, Украина
Скалолазание

05.11.2020 09.11.2020 Кубок України, ІІІ ранг
Киев, Украина
Рукопашный бой

05.11.2020 08.11.2020 Кубок України з подолання перешкод (ІІІ ранг)
Жашків, Украина
Конный спорт

04.11.2020 06.11.2020 Командний чемпіонат України (стрибки на батуті) (ІІІ ранг)
Харьков, Украина
Прыжки на батуте

02.11.2020 07.11.2020 Чемпіонат України серед юніорів (ІV ранг)
Кропивнитский, Украина
Спортивная гимнастика

30.10.2020 31.10.2020 Чемпіонат України (дорослі, юніори), ІІІ-IV ранг
Днепр, Украина
Киокусинкай

30.10.2020 01.11.2020 Міжнародні змагання з плавання "ІІІ етап Ліги плавання України" (II ранг)
Харьков, Украина
Плавание

30.10.2020 01.11.2020 Кубок України з велоспорту (крос) в естафеті (чоловіки, жінки) (ІІІ ранг) Кубок України IV етап в інд. груп. гонці (чоловіки, жінки) та Всеукраїнські змагання (юніорки, юніори, юнаки, дівчата) IVранг
Kremenchuk, Украина
Велосипедный спорт

30.10.2020 02.11.2020 Всеукраїнське змагання "Київські вогні" (III-IV ранг)
Киев, Украина
Стрельба из лука

29.10.2020 31.10.2020 IV етап чемпіонат України (Спринт) (всі вікові категорії), Кубок України VІ етап (III-IV ранг)
Уточняется, Украина
Велосипедный спорт

28.10.2020 01.11.2020 Чемпіонат України серед кадетів 2006 р.н. та молодші, команди ( IV ранг)
Уточняется, Украина
Настольный теннис

28.10.2020 01.11.2020 Всеукраїнські змагання серед юнаків і дівчат "ШАБОлат регата" (IV ранг)
Одесса, Украина
Парусный спорт

27.10.2020 29.10.2020 Всеукраїнські змагання "Українська зіронька"(VІ ранг)
Уточняется, Украина
Синхронное плавание

27.10.2020 31.10.2020 Чемпіонат України серед юніорів та юніорок (стрибки на акробатичній доріжці) (ІV ранг)
Харьков, Украина
Прыжки на батуте

23.10.2020 25.10.2020 Всеукраїнські змагання (юніори, юнаки, молодщі юнаки),-IV ранг
Харьков, Украина
Джиу-джитсу

23.10.2020 25.10.2020 Чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній груповій гонці та естафеті (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата), ІІІ - IV ранг
Кропивнитский, Украина
Велосипедный спорт

23.10.2020 25.10.2020 Всеукраїнський відкритий турнір пам'яті 2-рахового Олімпійського чемпіона Л.Жаботинського (ІV ранг)
Запорожье, Украина
Тяжелая атлетика

22.10.2020 26.10.2020 Особистий чемпіонат Європи серед жінок (рапід та бліц) (II ранг)
Киев, Украина
Шахматы

22.10.2020 23.10.2020 Відкриті всеукраїнські змагання - Регата "Три херсонські милі" (IІІ ранг)
Новые Олешки, Украина
Гребной спорт

22.10.2020 25.10.2020 Відкритий Кубок України (стрибки на батуті) (ІІІ ранг)
Одесса, Украина
Прыжки на батуте

21.10.2020 25.10.2020 Чемпіонат України серед юніорів 2003 р.н. та молодші, команди ( IV ранг)
Уточняется, Украина
Настольный теннис

21.10.2020 26.10.2020 Чемпіонат України з пневматичної зброї серед спортсменів 2000 р.н. та молодших, Кубок "Поділля імені ЗМС Мельника Б.П." (ІІІ ранг)
Vinnitsa, Украина
Пулевая стрельба

21.10.2020 23.10.2020 Чемпіонат України серед молодших кадетів до 17 років (IV ранг)
Сумы, Украина
Дзюдо

19.10.2020 23.10.2020 Чемпіонат України (ІІІ ранг)
Киев, Украина
Кёрлинг

19.10.2020 21.10.2020 Всеукраїнський турнір пам"яті ЗТУ Л.Г.Гайріяна серед юніорів 2000-2002 р.н. (ІII ранг)
Киев, Украина
Спортивная борьба

17.10.2020 18.10.2020 Кубок України з саньда, ІІІ ранг
Киев, Украина
Кунг-фу

17.10.2020 18.10.2020 Кубок України, всеукраїнські змагання серед дітей, юнаків,кадетів, юніорів та молоді (III-IV ранг)
Lugansk, Украина
Айкидо

16.10.2020 19.10.2020 Чемпіонат України серед чоловіків, жінок та юніорів (ІІІ-IV ранг)
Киев, Украина
Бодибилдинг

16.10.2020 18.10.2020 Кубок України серед чоловіків та жінок "Пул 8" (III ранг)
Киев, Украина
Бильярдный спорт

16.10.2020 18.10.2020 Чемпіонат України - IV етап серед пар та серед команд формейшн (рок-н-рол, бугі-вугі), (дорослі, юніори, юнаки, діти) III-ІV ранг
Lugansk, Украина
Акробатический рок-н-ролл

16.10.2020 18.10.2020 Чемпіонат України з триатлону (дуатлону) (молодь). Чемпіонат України з триатлону (дуатлону) в естафетах мікст (молодь, юнаки) (ІV ранг)
Мелитополь, Украина
Триатлон

16.10.2020 18.10.2020 Чемпіонат України з велоспорту (крос) в інд.гонці на час (чол., жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата, мол.юнаки, мол.дівчата). ІІІ, IV ранг Кубок України в інд.гр.гонці ІІІетап (чоловіки, жінки)
Харьков, Украина
Велосипедный спорт

15.10.2020 19.10.2020 Кубок України серед дорослих (ІІІ ранг )
Vinnitsa, Украина
Спортивная акробатика

15.10.2020 18.10.2020 Чемпіонат України серед ДЮСШ та спортивних клубів (IV ранг)
Хмельницкий, Украина
Кикбоксинг

15.10.2020 18.10.2020 Фінал Кубку України (дорослі, юніори) (ІІІ - IV ранг)
Одесса, Украина
Стендовая стрельба

13.10.2020 16.10.2020 Міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам (ІІ ранг)
Киев, Украина
Спортивная борьба

13.10.2020 18.10.2020 Міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам, (боротьба вільна, жінки) (ІІ ранг)
Киев, Украина
Спортивная борьба

13.10.2020 19.10.2020 Міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам, (боротьба вільна, чоловіки) (ІІ ранг)
Киев, Украина
Спортивная борьба

11.10.2020 12.10.2020 Всеукраїнські змагання зі спеціальної фізичної підготовки (акробатика, могул, слоупстайл) (III ранг)
Ивано-Франковск, Украина
Фристайл

11.10.2020 16.10.2020 Відкритий чемпіонат України ДЮСШ, СДЮШОР, УФК серед спортсменів 1997 р.н. та молодших з пістолету (VІ ранг)
Львов, Украина
Пулевая стрельба

11.10.2020 15.10.2020 Чемпіонат України серед юніорів (ІІІ ранг)
Уточняется, Украина
Парусный спорт

10.10.2020 11.10.2020 Чемпіонат України з таолу та тайшоу. шуай цзяо (юніори, старші юнаки, юнаки, молодші юнаки), до Дня пам'яті жертв голодомору, IV ранг
Киев, Украина
Кунг-фу

10.10.2020 12.10.2020 Чемпіонат України на трампліні зі штучним покриттям (ІІІ ранг)
Ивано-Франковск, Украина
Лыжное двоеборье

09.10.2020 10.10.2020 Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки), розділ "куміте", ІІІ-IV ранг
Уточняется, Украина
Киокусинкай

09.10.2020 11.10.2020 Чемпіонат України 2020-2021 років серед жінок - І тур
Львов, Украина
Флорбол

09.10.2020 11.10.2020 Чемпіонат України 2020-2021 років серед чоловіків Вища ліга- І тур
Львов, Украина
Флорбол

09.10.2020 12.10.2020 Чемпіонат світу серед молоді (10 танців, ІІ ранг)
Киев, Украина
Танцевальный спорт

09.10.2020 10.10.2020 Всеукраїнські змагання зі спеціальної фізичної підготовки серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат (акробатика, могул, слоупстайл) (IV ранг)
Ивано-Франковск, Украина
Фристайл

09.10.2020 11.10.2020 Кубок України з велосипедного спорту (крос) ІІ етап інд.гр.гонка (чоловіки, жінки) та Всеукраїнські зм. (юніори, юніорки, юнаки, дівчата), Всеукраїнські зм. в естафеті (всі вікові категорії) IVранг
Светловодск, Украина
Велосипедный спорт

09.10.2020 11.10.2020 Чемпіонат України серед дорослих, кадетів, юніорів та молоді (III-IV)
Харьков, Украина
Каратэ

09.10.2020 10.10.2020 Відкритий всеукраїнський турнір пам'яті І.М.Піддубного (дорослі) (ІII ранг)
Chornobayi, Украина
Спортивная борьба

08.10.2020 11.10.2020 Кубок України - гірський туризм, ІІІ ранг
Запорожье, Украина
Спортивный туризм

08.10.2020 10.10.2020 Чемпіонат України на трампліні зі штучним покриттям (ІІІ ранг)
Ивано-Франковск, Украина
Прыжки на лыжах с трамплина

07.10.2020 10.10.2020 Особистий чемпіонат України (ІІІ ранг)
Vinnitsa, Украина
Гребной слалом

07.10.2020 09.10.2020 Чемпіонат України (ІІІранг)
Запорожье, Украина
Дзюдо

06.10.2020 08.10.2020 Всеукраїнські змагання з літнього біатлону пам'яті ЗТУ І. Бушмельова (ІV ранг)
Шостка, Украина
Биатлон

05.10.2020 10.10.2020 Відкритий чемпіонат України ДЮСШ, СДЮШОР, УФК серед спортсменів 1997 р.н. та молодших з гвинтівки (VІ ранг)
Vinnitsa, Украина
Пулевая стрельба

05.10.2020 09.10.2020 Чемпіонат України серед групових вправ(дорослі, юніори, молодь) (ІІІ ранг)
Луцк, Украина
Художественная гимнастика

04.10.2020 10.10.2020 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 15 років (ІV ранг)
Уточняется, Украина
Тяжелая атлетика

02.10.2020 04.10.2020 Чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) (чоловіки, жінки, юніори юніорки) (ІІІ-IV ранг) та Всеукраїнськізмагання (юнаки, дівчата) (IV ранг)
Znamenka, Украина
Велосипедный спорт

02.10.2020 07.10.2020 Відкритий осінній чемпіонат України (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата, мол.юнаки, мол.дівчата) (III, IV ранг)
Львов, Украина
Велосипедный спорт

02.10.2020 05.10.2020 Фінал Кубку України серед дорослих (ІІІ ранг)
Новая Каховка, Украина
Стрельба из лука

02.10.2020 04.10.2020 Кубок України зі скелелазіння (трудність, етап, фінал) III ранг
Харьков, Украина
Скалолазание

01.10.2020 04.10.2020 Кубок України - водний туризм (С-2, С-4, К-1, К-2) , ІІІ ранг
Vinnitsa, Украина
Спортивный туризм

01.10.2020 05.10.2020 Кубок України, серед дорослих фінал (ІІІ ранг)
Одесса, Украина
Тайский бокс

29.09.2020 01.10.2020 Кубок України, класи аквабайків, III ранг
Одесса, Украина
Водно-моторный спорт

29.09.2020 03.10.2020 Кубок України з фехтування - шпага , рапіра(чоловіки, жінки) (ІII ранг)
Киев, Украина
Фехтование

28.09.2020 29.09.2020 Чемпіонат України з триатлону (дуатлону) (юнаки, кадети). Командний чемпіонат України з триатлону (дуатлону) (дорослі, юнаки) (ІІІ - IV ранг)
Славянск, Украина
Триатлон

26.09.2020 30.09.2020 Чемпіонат України (4х), фінал ЧУ(шорт-трек),фінал чемпіонату України ХСЕ, фінал Кубка України ХСО(чол,жін),фінал ЧУ ХСО (юніори,юніорки,юнаки,дів.,мол.юнаки,мол.дівчата)(III-IV ранг)
Уточняется, Украина
Велосипедный спорт

26.09.2020 30.09.2020 Чемпіонат України в класі "Platu 25 (ІІІ ранг)
Одесса, Украина
Парусный спорт

25.09.2020 28.09.2020 Чемпіонат України - автомототуризм, ІІІ ранг
Одесса, Украина
Спортивный туризм

25.09.2020 26.09.2020 Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед юніорів (Лазер Ран) (IVранг)
Ирпень, Украина
Современное пятиборье

25.09.2020 27.09.2020 Командний чемпіонат України серед юніорів з веслування академічного (VІ ранг)
Уточняется, Украина
Гребной спорт

25.09.2020 27.09.2020 Чемпіонат України (Крузер) (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата,15-16, 13-14 років)) Кубок України V етап (III-IV ранг)
Купянск, Украина
Велосипедный спорт

24.09.2020 25.09.2020 Кубок України з санного спорту зі стартів (ІІІ ранг)
Львов, Украина
Санный спорт

24.09.2020 27.09.2020 Чемпіонат України, команди (дорослі) (ІІI ранг)
Уточняется, Украина
Настольный теннис

24.09.2020 27.09.2020 Кубок України (дорослі, юніори) (ІІІ - IV ранг)
Brovary, Украина
Стендовая стрельба

24.09.2020 27.09.2020 Всеукраїнські змагання зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків (швидкість формат "Рекорд", трудність, етап) IV ранг
Днепр, Украина
Скалолазание

24.09.2020 27.09.2020 Кубок України з виїздки (ІІІ ранг)
Жашків, Украина
Конный спорт

22.09.2020 25.09.2020 Чемпіонат України серед юнаків (IV ранг )
Vinnitsa, Украина
Спортивная акробатика

22.09.2020 27.09.2020 Чемпіонат України з літнього біатлону (ІІІ ранг)
Уточняется, Украина
Биатлон

22.09.2020 24.09.2020 Командний чемпіонат України, молодші юнаки (ІV ранг)
Уточняется, Украина
Спортивная борьба

21.09.2020 26.09.2020 Чемпіонат України з лижних гонок на лижоролерах, чемпіонат України з лижних гонок на лижоролерах серед юніорів, юніорок (III та IV ранг )
Уточняется, Украина
Лыжные гонки

21.09.2020 27.09.2020 Чемпіонат України серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання (VI ранг)
Харьков, Украина
Тяжелая атлетика

18.09.2020 19.09.2020 Кубок України (III ранг)
Киев, Украина
Перетягивание каната

18.09.2020 28.09.2020 Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат (ІІІ-IV ранг)
Ивано-Франковск, Украина
Пауэрлифтинг

18.09.2020 22.09.2020 Чемпіонат України крос-кантрі на короткому крузі, чемпіонат України в парній багатоденній гонці (ІІІ ранг)
Уточняется, Украина
Велосипедный спорт

17.09.2020 20.09.2020 Чемпіонат України - пішохідний туризм, ІІІ ранг
Киев, Украина
Спортивный туризм

17.09.2020 20.09.2020 RSL Чемпіонат України вища ліга ( III ранг)
Одесса, Украина
Бадминтон

16.09.2020 20.09.2020 Кубок України - фінал, ІІІ ранг
Kremenchuk, Украина
Городошный спорт

15.09.2020 17.09.2020 Чемпіонат України серед юніорів та юніорок на трампліні зі штучним покриттям (IV ранг)
Ивано-Франковск, Украина
Прыжки на лыжах с трамплина

15.09.2020 17.09.2020 Чемпіонат України серед юніорів та юніорок на трампліні зі штучним покриттям (IV ранг)
Ивано-Франковск, Украина
Лыжное двоеборье

15.09.2020 17.09.2020 Всеукраїнські змагання з літнього біатлону пам'яті дворазового Олімпійського чемпіона І.Бякова (ІV ранг)
Киев, Украина
Биатлон

15.09.2020 18.09.2020 Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н 2008-2009 р.н. та молодших (ІV ранг)
Vinnitsa, Украина
Гребной слалом

15.09.2020 21.09.2020 Відкритий чемпіонат України з олімпійських вправ імені ЗТУ А. П. Кукси з гвинтівки (ІІІ ранг)
Львов, Украина
Пулевая стрельба

15.09.2020 19.09.2020 Кубок України (стрибки на акробатичній доріжці) (ІІІ ранг)
Геническ, Украина
Прыжки на батуте

15.09.2020 17.09.2020 Чемпіонат України серед молоді до 23 років (IV ранг)
Харьков, Украина
Дзюдо

14.09.2020 17.09.2020 Кубок України серед чоловічих команд (III ранг)
Киев, Украина
Футбол

14.09.2020 18.09.2020 Чемпіонат України з лижних гонок на лижоролерах серед юнаків та дівчат ( IV ранг)
Уточняется, Украина
Лыжные гонки

14.09.2020 19.09.2020 Чемпіонат України в олімпійських класах (ІІІ ранг),
Мариуполь, Украина
Парусный спорт

12.09.2020 13.09.2020 Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед юнаків до 19 років (Лазер Ран) (IVранг)
Львов, Украина
Современное пятиборье

11.09.2020 15.09.2020 Кубок України, класи моточовнів, скутерів та глісерів, III ранг
Одесса, Украина
Водно-моторный спорт

11.09.2020 13.09.2020 Кубок України у розділах К-1, фул-контакт, кік-лайт,лоу-кік поїнт-файтинг та музичні вправи (ІІІ ранг)
Черкасы, Украина
Кикбоксинг

11.09.2020 13.09.2020 Кубок України серед чоловіків та жінок "Пул-9 " етап (III ранг)
Киев, Украина
Бильярдный спорт

11.09.2020 13.09.2020 Командний чемпіонат України (III ранг)
Киев, Украина
Гребной спорт

11.09.2020 12.09.2020 ІV етап Кубка України (гонка тріал) (ІІІ ранг)
Харьков, Украина
Велосипедный спорт

11.09.2020 13.09.2020 Чемпіонат України зі скелелазіння (трудність, багатоборство), IІІ ранг
Харьков, Украина
Скалолазание

11.09.2020 13.09.2020 Чемпіонат України (дорослі) (ІІІ ранг)
Одесса, Украина
Спортивная борьба

10.09.2020 13.10.2020 Кубок України , розділи "лайт" та "класика", ІІІ ранг
Ивано-Франковск, Украина
Универсальный бой

10.09.2020 13.09.2020 Кубок України - велосипедний туризм, ІІІ ранг
Донецк, Украина
Спортивный туризм

10.09.2020 13.09.2020 Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та молодших юнаків (ІV ранг)
Уточняется, Украина
Сумо

10.09.2020 13.09.2020 Міжнародний турнір по підготовці до чемпіонату світу, чоловіки, (II ранг)
Vinnitsa, Украина
Хоккей на траве

10.09.2020 13.09.2020 Відкритий осінній чемпіонат України в парній гонці на час, Всеукраїнські змагання у індивідуальній груповій гонці та гонці критеріум (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол дівчата) IVранг
Кропивнитский, Украина
Велосипедный спорт

10.09.2020 11.09.2020 Кубок України зі скелелазіння (швидкість формат "Рекорд", етап, фінал) III ранг
Харьков, Украина
Скалолазание

10.09.2020 13.09.2020 Кубок України з триборства (ІІІ ранг)
Жашків, Украина
Конный спорт

09.09.2020 Чемпіонат України серед пар ( дисципліна "501 DO") (III ранг)
Одесса, Украина
Дартс

09.09.2020 13.09.2020 Відкритий осінній чемпіонат України у багатоденній гонці, (чоловіки, жінки, юніори, юніорки) III, IV ранг
Львов, Украина
Велосипедный спорт

09.09.2020 14.09.2020 Відкритий чемпіонат України з олімпійських вправ імені ЗТУ А. П. Кукси з гвинтівки (ІІІ ранг)
Vinnitsa, Украина
Пулевая стрельба

08.09.2020 12.09.2020 Чемпіонат України (крос - кантрі до 23 років),IV етап чемпіонату України ХСЕ,V етап Кубку України ХСО(чол,жін),V етап ЧУ ХСО (юніори,юніорки,юнаки,дівчата, мол.юнаки,мол.дівчата) (III - IV ранг)
Харьков, Украина
Велосипедный спорт

07.09.2020 12.09.2020 Міжнародне змагання "Золота Осінь" серед дорослих та кадетів (ІІ ранг)
Львов, Украина
Стрельба из лука

06.09.2020 09.09.2020 Чемпіонат України з кільцевих гонок (на автомобілях "карт") у класах Ротакс (5-6 етапи) (дорослі, юніори, юнаки), ІІІ-IV ранг
Полтава, Украина
Автомобильный спорт

04.09.2020 06.09.2020 Кубок України (дорослі, III ранг
Киев, Украина
Джиу-джитсу

04.09.2020 06.09.2020 Всеукраїнські змагання (III ранг)
Киев, Украина
Спортивная борьба

04.09.2020 06.09.2020 Відкриті всеукраїнські змагання "Пам'ять" (IV ранг)
Киев, Украина
Гребля на байдарках и каноэ

04.09.2020 06.09.2020 Міжнародні змагання "Гран Прі Києва" (III-IV ранг)
Киев, Украина
Велосипедный спорт

04.09.2020 06.09.2020 ІII етап чемпіонат України (Спринт) (всі вікові категорії), Кубок Украіни IV етап (III-IV ранг)
Novoselitsa, Украина
Велосипедный спорт

03.09.2020 06.09.2020 Міжнародні змагання "Харків - Інтернешинал" Гран Прі Європи (ІІ ранг)
Харьков, Украина
Бадминтон

03.09.2020 06.09.2020 Відкритий осінній чемпіонат України в індивідуальній гонці на час, індивідуальній груповій гонці та гонці критеріум (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол. дівчата) IVранг
Тернополье, Украина
Велосипедный спорт

03.09.2020 06.09.2020 Чемпіонат України серед ШВСМ, ДЮСШ, ЦОП та СК (дорослі, юніори) (V-VI ранг)
Львов, Украина
Стендовая стрельба

02.09.2020 07.09.2020 Чемпіонат України серед юнаків і дівчат (ІІІ ранг)
Vyshgorodok, Украина
Парусный спорт

29.08.2020 30.08.2020 Відкритий чемпіонат України з триатлону на довгій дистанції (ІІІ ранг)
Киев, Украина
Триатлон

28.08.2020 02.09.2020 Чемпіонат України (чоловіки, жінки) (III, IV ранг)
Львов, Украина
Велосипедный спорт

27.08.2020 30.08.2020 ІІІ етап Кубку України "Стріли Слобожанщини" (ІІІ ранг)
Харьков, Украина
Стрельба из лука

26.08.2020 28.08.2020 Розіграш Кубка України з лижних гонок на лижоролерах, етап (III ранг)
Львов, Украина
Лыжные гонки

25.08.2020 31.08.2020 Відкритий літній чемпіонат України з пістолету (ІІІ ранг)
Львов, Украина
Пулевая стрельба

23.08.2020 28.08.2020 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат з літнього біатлону , присвячений пам'яті ЗТУ Б.М. Зоріна (ІV ранг)
Уточняется, Украина
Биатлон

22.08.2020 24.08.2020 Фінал розіграшу Кубка України на трампліні зі штучним покриттям, присвячені 29-й річниці Незалежності України (ІІІ ранг)
Ивано-Франковск, Украина
Прыжки на лыжах с трамплина

22.08.2020 24.08.2020 Фінал розіграшу Кубка України на трампліні зі штучним покриттям, присвячений 27-ій річниці Незалежності України (ІІІ ранг)
Ивано-Франковск, Украина
Лыжное двоеборье

22.08.2020 24.08.2020 Чемпіонат України (гонка тріал) (ІІІ ранг)
Львов, Украина
Велосипедный спорт

21.08.2020 24.08.2020 Чемпіонат України з командних перегонів у класі "Оптиміст" серед юнаків (ІІІ ранг)
Киев, Украина
Парусный спорт

20.08.2020 23.08.2020 Навчально тренувальні збори національної збірної гравців до 19 років
Львов, Украина
Флорбол

20.08.2020 24.08.2020 Кубок України серед чоловіків (III ранг)
Vinnitsa, Украина
Хоккей на траве

20.08.2020 24.08.2020 Чемпіонат України з кайтбордингу (ІІІ ранг),
Одесса, Украина
Парусный спорт

20.08.2020 24.08.2020 Чемпіонат України серед крейсерсько – перегонових яхт (ORC) (ІІІ ранг)
Светловодск, Украина
Парусный спорт

18.08.2020 24.08.2020 Відкритий літній чемпіонат України з гвинтівки (ІІІ ранг)
Vinnitsa, Украина
Пулевая стрельба

15.08.2020 17.08.2020 Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат (ІV ранг)
Trostyanets, Украина
Биатлон

15.08.2020 17.08.2020 Всеукраїнські змагання з літнього біатлону пам"яті МСУМК Р.Звонкова (ІV ранг)
Сумы, Украина
Биатлон

14.08.2020 16.08.2020 Міжнародні змагання "Lviv Open Cup" (олімпійські номери програми - чоловіки, жінки), (неолімпійські номери програми - чоловіки, жінки, юніори, юніорки) (III-IV ранг)
Львов, Украина
Велосипедный спорт

13.08.2020 17.08.2020 Кубок України (командна гонка, медісон), чемпіонат України (неолімпійські номери програми - юнаки, дівчата) (III-IV ранг)
Львов, Украина
Велосипедный спорт

13.08.2020 16.08.2020 Чемпіонат України - ІІ тур (фінал) (дорослі, юніори) (ІІІ - IV ранг)
Одесса, Украина
Стендовая стрельба

12.08.2020 16.08.2020 Чемпіонат України в багатоденній гонці, чемпіонат України в індивідуальній гонці на час вгору (III -IV ранг)
Уточняется, Украина
Велосипедный спорт

08.08.2020 16.08.2020 Чемпіонат України - вітрильний туризм, ІІІ ранг
Запорожье, Украина
Спортивный туризм

08.08.2020 Матч чемпіонату Європи Україна - Іспанія (чоловіки) (IІІ ранг)
Львов, Украина
Регби

07.08.2020 09.08.2020 ІІ етап чемпіонат України (спринт) (чоловіки, жінки) Чемпіонат України (юніори, юнаки) Кубок України III етап (III-IV ранг)
Уточняется, Украина
Велосипедный спорт

06.08.2020 10.08.2020 Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки) - 3 етап, фінал, класи моточовнів, скутерів, глісерів, III- IV ранг
Черкасы, Украина
Водно-моторный спорт

06.08.2020 09.08.2020 Командний чемпіонат України в індивідуальній гонці на час вгору,ІІІ етап чемпіонату України ХСЕ, чемпіонат України крос-кантрі із точки в точку (III-IV ранг)
Уточняется, Украина
Велосипедный спорт

05.08.2020 09.08.2020 Чемпіонат України (класичний парашутизм) (III ранг)
Одесса, Украина
Парашютный спорт

05.08.2020 09.08.2020 Командний чемпіонат України (ІІІ ранг)
Полтава, Украина
Гребля на байдарках и каноэ

05.08.2020 09.08.2020 Чемпіонат України (болдерінг, швидкість), IІІ ранг
Мариуполь, Украина
Скалолазание

04.08.2020 08.08.2020 Кубок України в олімпійських класах (ІІІ ранг)
Мариуполь, Украина
Парусный спорт

03.08.2020 04.08.2020 Чемпіонат України з кільцевих гонок (на автомобілях "карт") - 5 етап , (дорослі, юніори, юнаки), ІІІ-IV ранг
Полтава, Украина
Автомобильный спорт

02.08.2020 07.08.2020 Кубок України з олімпійських вправ з пістолету, рухома мішень (ІІІ ранг)
Львов, Украина
Пулевая стрельба

01.08.2020 15.08.2020 Чемпіонат України, клубний клас планерів, III ранг
Уточняется, Украина
Планерный спорт

31.07.2020 05.08.2020 Чемпіонат України серед юніорів та юніорок (ІV ранг)
Львов, Украина
Биатлон

31.07.2020 02.08.2020 Всеукраїнський турнір пам"яті Є.Ворка (юніори) (III ранг)
Тернополье, Украина
Спортивная борьба

30.07.2020 03.08.2020 Відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2004-2005 та чемпіонат України серед молодших юнаків та дівчат 2006-2007 років народження (IV ранг)
Киев, Украина
Гребной спорт

30.07.2020 02.08.2020 Відкритий чемпіонат України у парній гонці на час, гонці критеріум фінал, Всеукраїнські змагання у індивідуальній груповій гонці (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол. дівчата) IV ранг
Червоное, Украина
Велосипедный спорт

27.07.2020 01.08.2020 Кубок України з олімпійських вправ з гвинтівки (ІІІ ранг)
Vinnitsa, Украина
Пулевая стрельба

26.07.2020 02.08.2020 Чемпіонат Європи (ІI ранг)
Хмельницкий, Украина
Го

25.07.2020 08.08.2020 Міжнародний турнір (ІI ранг)
Хмельницкий, Украина
Го

25.07.2020 28.07.2020 Чемпіонат України серед юнаків (катерна версія IWWF) (IV ранг)
Киев, Украина
Воднолыжный спорт

24.07.2020 26.07.2020 Чемпіонат України серед жіночих команд
Одесса, Украина
Футбол

24.07.2020 26.07.2020 Чемпіонат України серед юнацьких команд
Одесса, Украина
Футбол

24.07.2020 25.07.2020 Командний чемпіонат Європи (фінал) (ІI ранг)
Хмельницкий, Украина
Го

24.07.2020 25.07.2020 ІІІ етап Кубка України (гонка тріал) (ІІІ ранг)
Киев, Украина
Велосипедный спорт

23.07.2020 26.07.2020 Чемпіонат України з триатлону (акватлону) .Чемпіонат України з триатлону (юнаки). Чемпіонат України з триатлону на супер спринтерській дистанції (III ранг)
Черкасы, Украина
Триатлон

23.07.2020 26.07.2020 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2004-2005рр. н. та 2006-2007рр.н. (IV)
Днепр, Украина
Гребля на байдарках и каноэ

23.07.2020 26.07.2020 Відкритий чемпіонат України у командній гонці, гонці критеріум ІІ тур, Всеукраїнські змагання у груповій гонці (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол. дівчата) IV ранг
Хмельницкий, Украина
Велосипедный спорт

23.07.2020 26.07.2020 Відкрите всеукраїнське змагання "Кубок Сівершіни" серед юніорів та кадетів (III,ІV ранг)
Уточняется, Украина
Стрельба из лука

23.07.2020 26.07.2020 Чемпіонат України "Double Handed offshore" (ІІІ ранг)
Днепр, Украина
Парусный спорт

18.07.2020 26.07.2020 Командний чемпіонат України (шашки-64, шашки-100, класична, швидка, блискавична гра) (ІІІ ранг)
Vinnitsa, Украина
Шашки

17.07.2020 31.07.2020 Чемпіонат України, стандартний клас планерів, III ранг
Vinnitsa, Украина
Планерный спорт

16.07.2020 19.07.2020 Відкритий Кубок України у багатоденній гонці (чоловіки, жінки) III ранг
Белая Церковь, Украина
Велосипедный спорт

16.07.2020 19.07.2020 Чемпіонат України з триборства серед дорослих, юнаків та юніорів (ІІІ, ІV ранг)
Жашків, Украина
Конный спорт

11.07.2020 12.07.2020 Міжнародні змагання з триатлону "Кубок Білої Церкви" на призи БМФ (ІI ранг)
Белая Церковь, Украина
Триатлон

11.07.2020 12.07.2020 Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства (біатл, тріатл) (III ранг)
Киев, Украина
Современное пятиборье

11.07.2020 14.07.2020 Чемпіонат України серед ветеранів (ІІІ ранг)
Днепр, Украина
Гребля на байдарках и каноэ

10.07.2020 12.07.2020 Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат на призи президента ФБУ (ІV ранг)
Тернополье, Украина
Биатлон

10.07.2020 12.07.2020 Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат на призи президента ФБУ (ІV ранг)
Уточняется, Украина
Биатлон

10.07.2020 12.07.2020 Чемпіонат України в індивідуальній гонці на час, індивідуальній груповій гонці (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол. дівчата) IV ранг
Днепр, Украина
Велосипедный спорт

09.07.2020 11.07.2020 Чемпіонат України (крос - кантрі), чемпіонат України (елімінатор) (серед усіх вікових категорій) (III -IV ранг)
Уточняется, Украина
Велосипедный спорт

08.07.2020 12.07.2020 Чемпіонат України в класі "RS:X" серед юніорів, в класі "iFOIL" (ІІІ ранг)
Vyshgorodok, Украина
Парусный спорт

06.07.2020 12.07.2020 Чемпіонат України - пішохідний туризм (юнаки), ІV ранг
Львов, Украина
Спортивный туризм

06.07.2020 10.07.2020 Чемпіонат України (ІІІ ранг)
Днепр, Украина
Плавание

05.07.2020 10.07.2020 Відкритий чемпіонат України на відкритому треку (юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата) (IV ранг)
Харьков, Украина
Велосипедный спорт

05.07.2020 11.07.2020 Чемпіонат України серед молоді до 23 років та Всеукраїнський відкритий турнір пам'яті ЗМС Я.Куценка (ІV ранг)
Bakhmut, Украина
Тяжелая атлетика

04.07.2020 12.07.2020 Кубок України (шашки-100, класична, швидка, блискавична гра) (ІІІ ранг)
Полтава, Украина
Шашки

02.07.2020 06.07.2020 Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки) - 2 етап, класи моточовнів, скутерів, глісерів, III- IV ранг
Киев, Украина
Водно-моторный спорт

02.07.2020 05.07.2020 Відкритий чемпіонат України у гонці критеріум I тур, Всеукраїнські змагання в індивідуальній гонці на час, індивідуальній груповій гонці (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол. дівчата) IVранг
Харьков, Украина
Велосипедный спорт

02.07.2020 04.07.2020 Чемпіонат України (марафон), ІІІ етап чемпіонату України (шорт-трек) (III -IV ранг)
Уточняется, Украина
Велосипедный спорт

02.07.2020 06.07.2020 Чемпіонат України в неолімпійських номерах програми (ІІІ ранг)
Харьков, Украина
Парусный спорт

01.07.2020 03.07.2020 Чемпіонат України (чоловіки, жінки) ІІ етап чемпіонат України (спринт) (юнаки, дівчата) Кубок України II етап (III-IV ранг)
Купянск, Украина
Велосипедный спорт

30.06.2020 04.07.2020 Відкритий чемпіонат України у багатоденній гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки) III, IV ранг
Львов, Украина
Велосипедный спорт

29.06.2020 03.07.2020 Командний чемпіонат України (IІІ ранг)
Одесса, Украина
Синхронное плавание

29.06.2020 03.07.2020 Чемпіонат України серед дітей (IV ранг)
Одесса, Украина
Синхронное плавание

27.06.2020 29.06.2020 Кубок України - 3 етап, ІІІ ранг
Gayvoron, Украина
Городошный спорт

26.06.2020 30.06.2020 Чемпіонат України серед юнаків 2008-2009 р.н. (IV ранг)
Херсон, Украина
Гандбол

26.06.2020 29.06.2020 Особистий чемпіонат України (III ранг)
Днепр, Украина
Гребной спорт

26.06.2020 01.07.2020 ІІ етап Кубку України присвячене пам'яті ЗТУ Кокота Б.З. (ІІІ ранг)
Львов, Украина
Стрельба из лука

25.06.2020 30.06.2020 Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат ( IV ранг)
Донецк, Украина
Пауэрлифтинг

25.06.2020 28.06.2020 Чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослих (III ранг)
Уточняется, Украина
Конный спорт

24.06.2020 28.06.2020 Чемпіонат України серед чоловіків, фінал (ІІ ранг)
Vinnitsa, Украина
Хоккей на траве

24.06.2020 28.06.2020 Чемпіонат України в класах "RS:X" серед дорослих, в класі "Techno 293" серед юнаків (ІІІ ранг)
Тернополье, Украина
Парусный спорт

24.06.2020 28.06.2020 Всеукраїнські змагання серед юнаків і дівчат "Вітрила надій" (IV ранг)
Светловодск, Украина
Парусный спорт

23.06.2020 26.06.2020 Чемпіонат України серед юніорів та юнаків (ІV ранг)
Одесса, Украина
Тайский бокс

23.06.2020 26.06.2020 Чемпіонат України серед молоді до 23 років та чемпіонат України з неолімпійських класів човнів (III ранг)
Днепр, Украина
Гребной спорт

22.06.2020 28.06.2020 Чемпіонат України (молодь, юніори, юніорки) (III-IV ранг)
Львов, Украина
Велосипедный спорт

22.06.2020 26.06.2020 Чемпіонат України серед юніорів 2000 р.н. та молодших (IV ранг)
Львов, Украина
Стрельба из лука

21.06.2020 28.06.2020 Чемпіонат України (шашки чекерс, класична, швидка, блискавична гра) (ІІІ ранг)
Одесса, Украина
Шашки

20.06.2020 23.06.2020 Чемпіонат України серед юніорів (IV ранг)
Днепр, Украина
Гребной спорт

19.06.2020 23.06.2020 Чемпіонат України (стандарт, латина, 10 танців) ( ІІІ ранг)
Киев, Украина
Танцевальный спорт

19.06.2020 21.06.2020 Відкритий чемпіонат України з триатлону на олімпійській дистанції (дорослі, молодь). Чемпіонат України з триатлону в естафетах-мікст (дорослі) (ІІІ - IV ранг)
Vyshgorodok, Украина
Триатлон

19.06.2020 20.06.2020 Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед юнаків та дівчат до 17 років (Лазер Ран) (IVранг)
Славянск, Украина
Современное пятиборье

19.06.2020 20.06.2020 ІІ етап Кубка України (гонка тріал) (ІІІ ранг)
Запорожье, Украина
Велосипедный спорт

18.06.2020 24.06.2020 Міжнародний турнір "Кубок Чорного моря" (ІІ ранг)
Одесса, Украина
Флорбол

18.06.2020 30.06.2020 Чемпіонат України з пляжного футболу серед юнаків 2004-2005 р.н.
Черкасы, Украина
Футбол

18.06.2020 30.06.2020 Чемпіонат України з пляжного футболу серед дітей 2006-2007 р. н.
Черкасы, Украина
Футбол

18.06.2020 30.06.2020 Чемпіонат України з пляжного футболу серед дітей 2008-2009 р.н.
Черкасы, Украина
Футбол

18.06.2020 21.06.2020 Чемпіонат України (III ранг)
Киев, Украина
Гребля на байдарках и каноэ

17.06.2020 21.06.2020 Відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2004-2005рр. н. та 2006-2007рр.н. (IV ранг)
Ковель, Украина
Гребля на байдарках и каноэ

17.06.2020 20.06.2020 Командний чемпіонат України в індивідуальній гонці на час,ІІ етап чемпіонату України(шорт-трек),ІV етап ЧУ ХСО(юніорки,юніори,юнаки,дів,мол.юнаки,мо.дівчата),ІV етап КУ ХСО(чол,жін) (III-IV ранг)
Кропивнитский, Украина
Велосипедный спорт

17.06.2020 21.06.2020 Чемпіонат України серед кадетів 2003-2005, 2006 року народження та молодших (IV) зі стрільби з лука
Уточняется, Украина
Стрельба из лука

17.06.2020 20.06.2020 Чемпіонат України в класах "Laser" серед дорослих, юніорів, в класі "Ultra" серед юніорів (ІІІ ранг)
Уточняется, Украина
Парусный спорт

16.06.2020 19.06.2020 Літній чемпіонат України серед юнаків (ІV ранг)
Харьков, Украина
Плавание

15.06.2020 16.06.2020 Чемпіонат України з кільцевих гонок (на автомобілях "карт") - 3 етап, (дорослі, юніори, юнаки), ІІІ-IV ранг
Полтава, Украина
Автомобильный спорт

15.06.2020 19.06.2020 Кубний чемпіонат Європи, серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (ІІ ранг)
Одесса, Украина
Тайский бокс

13.06.2020 20.06.2020 Чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків (бразильські шашки, класична, швидка, блискавична гра) (ІV ранг)
Одесса, Украина
Шашки

12.06.2020 14.06.2020 Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, старші юнаки, юнаки, молодші юнаки, діти), III-IV ранг
Львов, Украина
Рукопашный бой

11.06.2020 14.06.2020 Чемпіонат України - І тур (дорослі, юніори) (ІІІ-ІV ранг)
Brovary, Украина
Стендовая стрельба

10.06.2020 14.06.2020 Всеукраїнські змагання "Кубок Президента України", IІІ ранг
Киев, Украина
Рукопашный бой

10.06.2020 14.06.2020 Чемпіонат України в класі "470" (ІІІ ранг)
Vyshgorodok, Украина
Парусный спорт

09.06.2020 14.06.2020 Чемпіонат України серед дорослих (жінки) (III ранг)
Херсон, Украина
Гандбол

09.06.2020 14.06.2020 Чемпіонат України серед дорослих (чоловіки) (III ранг)
Херсон, Украина
Гандбол

09.06.2020 12.06.2020 Особистий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2006-2009 р.н та молодших (ІV ранг)
Vinnitsa, Украина
Гребной слалом

07.06.2020 10.06.2020 Відкритий чемпіонат України (ІІІ ранг)
Днепр, Украина
Современное пятиборье

06.06.2020 20.07.2020 Чемпіонат України, відкритий клас планерів, III ранг
Киев, Украина
Планерный спорт

06.06.2020 09.06.2020 Фінал Кубку України (традиційні комплекси) (ІІІ ранг)
Запорожье, Украина
Ушу

06.06.2020 08.06.2020 I етап чемпіонат України (спринт) (всі вікові категорії), Кубок Украіни I етап (III-IV ранг)
Купянск, Украина
Велосипедный спорт

05.06.2020 07.06.2020 Кубок України серед пар та серед команд формейшн (рок-н-рол, бугі-вугі), (дорослі) III ранг
Запорожье, Украина
Акробатический рок-н-ролл

04.06.2020 Чемпіонат України серед команд (дисципліна "501 DO" ) (III ранг)
Черкасы, Украина
Дартс

04.06.2020 08.06.2020 Чемпіонат України серед юніорів (дівчата 2002-2003 р.н.) (IV ранг)
Борисполь, Украина
Хоккей на траве

04.06.2020 07.06.2020 Чемпіонат Європи з триатлону (молодь). Міжнародні змагання з триатлону "Dnipro Triathlon Fest" (ІІ ранг)
Днепр, Украина
Триатлон

04.06.2020 06.06.2020 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (стрибки на батуті) (ІV ранг)
Славутич, Украина
Прыжки на батуте

30.05.2020 31.05.2020 Чемпіонат України у розділі "Лава на лаву", (дорослі, юніори, юнаки), ІІІ-IV ранг
Запорожье, Украина
Рукопашный бой

30.05.2020 31.05.2020 Всеукраїнський турнір "Odesa Open" (III-IV ранг)
Одесса, Украина
Каратэ

29.05.2020 30.05.2020 Чемпіонат України (III ранг)
Киев, Украина
Перетягивание каната

28.05.2020 31.05.2020 Відкритий командний чемпіонат України в індивідуальній гонці на час, індивідуальній груповій гонці, гонці критеріум (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол. дівчата) IVранг
Кропивнитский, Украина
Велосипедный спорт

28.05.2020 01.06.2020 Міжнародні рейтингові змагання (чоловіки, жінки) (ІІ ранг)
Киев, Украина
Велосипедный спорт

28.05.2020 31.05.2020 Кубок України - "Кубок Чорного моря" (дорослі, юніори) (ІІІ - IV ранг)
Одесса, Украина
Стендовая стрельба

28.05.2020 31.05.2020 І етап Кубку України "Кубок м. Чернівці" (ІІІ ранг)
Уточняется, Украина
Стрельба из лука

27.05.2020 31.05.2020 Чемпіонат України серед юнаків 2004-2005 р.н. (IV ранг)
Херсон, Украина
Гандбол

27.05.2020 31.05.2020 Чемпіонат України серед дівчат 2004-2005 р.н. (IV ранг)
Херсон, Украина
Гандбол

27.05.2020 31.05.2020 Особистий чемпіонат України пам'яті заслуженого тренера Вячеслава Сорокіна (ІІІ ранг)
Днепр, Украина
Гребля на байдарках и каноэ

26.05.2020 28.05.2020 Чемпіонат України серед юнаків та молоді з видів командної аеробіки (ІV ранг)
Черкасы, Украина
Спортивная аэробика

24.05.2020 30.05.2020 Чемпіонат України серед чоловіків та жінок (ІІІ ранг)
Ильичевск, Украина
Тяжелая атлетика

22.05.2020 24.05.2020 Кубок України - 2 етап, ІІІ ранг
Киев, Украина
Городошный спорт

22.05.2020 24.05.2020 Всеукраїнські змагання серед представників силових Міністерств та відомств, ІІІ ранг
Харьков, Украина
Военно-спортивное многоборье

22.05.2020 26.05.2020 Чемпіонат України, ІІІ ранг
Черкасы, Украина
Спортивные мероприятия

22.05.2020 23.05.2020 Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства (Лазер Ран) (III ранг)
Киев, Украина
Современное пятиборье

21.05.2020 24.05.2020 Міжнародні змагання (II ранг)
Львов, Украина
Плавание

21.05.2020 26.05.2020 Чемпіонат України серед юніорів 2002-2003 рр.н. та молоді до 23 років (IV ранг)
Днепр, Украина
Гребля на байдарках и каноэ

20.05.2020 23.05.2020 Чемпіонат України в парній груповій гонці,І етап чемпіонату України(шорт-трек),ІІI етап Кубку України ХСО(чол,жін),ІІІ етап ЧУ ХСО (юніори,юніорки,юнаки,дівчата,мол.юнаки,мол.дівчата) (III-IV ранг)
Уточняется, Украина
Велосипедный спорт

17.05.2020 20.05.2020 Кубок України, ІІІ ранг
Киев, Украина
Самолетный спорт